هدف ما رفع مشکلات کامپیوتری از راه دور است زیرا سریعتر از حمل و نقل به محل شما است. با این حال، در صورت درخواست یا در صورت تمایل، مهندسان یا کارشناسان به محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.
شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی از طریق  اپلیکشن مغز رایانه 7 روز هفته 24 ساعته و به صورت کاملا رایگان مراجعه کرده و از طریق کارشناسان خرابی و مشکل پیش آمده را حل کنند.

کافیست اپلیکیشن مغز رایانه از طریق فروشگاه های android یا ios معتبر دانلود یا نصب نمایید و از طریق پشتیبانی با کارشناسان مغز رایانه در ارتباط باشید.

لینک های دانلود در آخر صفحه قراردارد.


پشتیبانی مشکلات کامپیوتری


پشتیبانی مشکلات کامپیوتر می تواند برای شما ارائه کند:

 • رفع مشکل وصل نشدن به اینترنت
 • تنظیم مودم از طریق anydesk
 • نصب نرم افزار های کاربردی
 • بروزرسانی سیستم عامل
 • نصب و اکتیو کردن نرم افزار های عمومی و تخصصی
 • رفع نقص عیب ویندوز
 • نصب و فعال سازی ویندوز
 • نصب نرم افزار هایی برای امنیت سیستم از ویروس ها
 • آموزش کرک نمودن نرم افزار های گرافیکی
 • نصب نرم افزار هایی نظیر آفیس ( PowerPoint،word  ،Excel، Access)
 • تنظیمات شبکه(سرور، کلاینت،سویچ،روتر)
 • راهنمایی رفع اشکال وصل شدن به اینترنت به صورت آنلاین و از راه دور به صورت تلفنی توسط کارشناسان


پشتیبانی مشکلات کامپیوتری ۲۴ ساعته رایگان آنلاین و تلفنی


شاید دوست داشته باشید: در مورد تعمیر لپ تاپ در محل مغز رایانه بیشتر بدانید.


۱.پشتیبانی کامپیوتر رایگان شبکه از راه دور تحت اپ

._در این روش کارشناسان ما با سیستم رایانه خود و با استفاده از نرم افزار های مخصوص (anydesk) این کار به سیستم کامپیوتری کاربر وصل می شود و کنترل آن سیستم را در دست خود می گیرد و مشکل کاربر را مستقیم از راه دور حل می کنند.


علت بروز مشکلات کامپیوتری

اکثر اوقات هنگام استفاده از کامپیوتر ها با سیستم عامل (Os) ویندوز (Windows) با مشکلات نرم افزاری (Software) و سخت افزاری (Hardware) مواجه می شویم متدوال ترین خطا ها به علت اینکه سیستم عامل ویندوز به صورت غیر قانونی یا به اصطلاح کرک (Cracking) شدند و شرکت یا توسعه دهنده نرم افزار ها از پشتیبانی نرم افزار های که به صورت غیر قانونی فعالسازی شدند خودداری میکنند چون مشخص نیست چه شرکت یا چه شخصی هنگام فعالسازی نرم افزار، در داده ها (Sources) این نرم افزار جاسازی کرده یا خیر.


پشتیبانی کامپیوتر و رفع مشکلات کامپیوتری


خطا در نرم‌افزارها

همچین نرم افزار های کامپیوتری بعد از مدتی یا هنگام استفاده با خطا یا به اصطلاح هنگ میکند و این باعث می شود پروژه یا کار های روزمره که انجام میدهید با مشکلاتی جدی مواجه شود حتی در برخی از موارد باعث از بین رفتن اطلاعات شما نیز شود.
به علت اینکه مجوز (Licence) قانونی استفاده از سیستم عامل ویندوز یا برخی از نرم افزار های پولی که تحت ویندوز اجرا می شوند:
آفیس (Office)
مدیریت دانلود (Download manager)
محصولات ادوبی (Adobe) :
فتوشاپ (Photoshop)
افتر افکت (After effect)
پریمیر (Primer)
شبیه ساز ها :
Nox
Vmware


اینها برخی نرم افزار های هستند که اصولا باید به صورت قانونی مجوز استفاده را تهیه کنید که با رشد دلار و هزینه گزاف که قیمت هر یک نزدیک به ۱۰ الی ۵۰ میلیون ریال است اصلا برای استفاده شخصی تهیه مجوز قانونی آن به صرفه نیست.
علت حدود ۶۰ الی ۸۰ درصد مشکلات کامپیوتری نرم افزاری عدم ثبت مجوز قانونی از مرجع تولیده کننده نرم‌افزار می باشد البته مشکل ساز نیست تا وقتی سیستم کامپیوتری به اینترنت متصل نیست تا اطلاعات نرم افزار خودکار به توسعه دهنده ارسال شود.


پشتیبانی کامپیوتر


شاید دوست داشته باشید: در مورد خدمات کامپیوتر در محل بیشتر بدانید. 


۲. پشتیبانی مشکلات کامپیوتری  به صورت چت

._هنگام هر گونه خرابی یا پرسش در مورد خرابی رایانه شما میتوانید از قسمت پشتیبانی آنلاین اپلیکیشن مغز رایانه مشکل خود را به کارشناسان ما اعلام کرده تا مشکل شما به صورت آنلاین رفع شود. 
از مشکلی یا سوالی در مورد رایانه یا بخش های مختلف مربوط به تجهیزات رایانه داشته اید می توانید با مراجعه به سایت مغز رایانه و پشتیبان آنلاین یا با نصب نمودن اپلیکشن مغز رایانه از کافه بازار یا مایکت با کارشناسان مغز رایانه به صورت آنلاین گفت و گو کرده و مشکل خود را به صورت آنلاین، با کیفیت بالا و بدون محدودیت زمان و مکان حل کنید.


پشتیبانی از را دور کامپیبوتری


۳. پشتیبانی مشکلات شبکه به صورت تلفنی

._در این روش کارشناسان ما برای حل مشکلات رایج و آسان از طریق تماس تلفنی ، مشکلات کاربر را چه رایانه یه تجهیزات رایانه (پرینتر، اسکنر،روتر، سویچ و ....) با راهنمایی های دقیق برطرف می کند .

شما می توانید از طریق تلفن های تماسی که در سایت موجود هستند که آسان ترین و در دسترس ترین گزینه می باشد تماس گرفته و مشکلات خود را بیان کرده و با راهنمایی متخصصان مشکل خود را حل کنید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

در بعضی مواقع نیاز می باشد که با مرکز پشتیبانی  مغز رایانه تماس بگیرد که بر این مثال در حین انجام کار با نر م افزاری دچار مشکلی شده اید یا اینکه ...در چنین مواردی با پشتیبانی رایگان مغز رایانه تماس برقرار کنید.


پشتیبانی کامپیوتر رایگان آنلاین


۴. پشتیبانی مشکلات شبکه به صورت حضوری

._در این روش کارشناسان ما برای حل بعضی از مشکلات که به صورت آنلاین یا تلفنی رفع مشکل نشده را به صورت حضوری در محل حضور پیدا می کنند و کلیه مشکلات گزارش شده را به صورت حضوری برطرف می کنند .

در بعضی مواقع باید متخصصان و کارشناسان ما به صورت حضوری قطعات را مشاهده کرده و آن ها را به صورت آنلاین و تلفنی نمی توان حل نمود و در آدرسی که از طرف  شما مشتریان عزیز گفته می شود حضور پیدا خواهد کرد و تمامی مشکلات گزارش شده را بررسی و رفع خواهند نمود.


امتیاز دهی به کارشناسان مغز رایانه

بس از پایان پشتیبانی و رفغ خرایی کامپیوتر یا تجهیزات شما با تکمیل فرم نظر سنجی میزان رضایت از پشتیبانی یا سفارش میزان رضایت خود را می توانید از 1 تا 5 یا توضیحاتی در مورد نحوه پشتیبانی یا رفع خرابی کامل کنید تا ما در خدمات بعدی بهترین خدمات را برای شما ارائه کنیم.

تکنسین های متخصص و دوستانه مغز رایانه از راه دور وارد رایانه شخصی یا مک شما می شوند تا ویروس ها، بدافزارها، پاپ آپ های عجیب و غریب را حذف کرده و شروع کند، خطاهای صفحه آبی و سایر مشکلات رایانه را تعمیر کنند. ممکن است داشته باشید و همه اینها در حالی که به رایانه خود تماشا می کنید و بدون اینکه خانه خود را ترک کنید. بنابراین قبل از اینکه کامپیوتر یا لپ تاپ خود را بسته بندی کنید و آن را به مدت 4 یا 5 روز به یک فروشگاه محلی ببرید، میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.  99 درصد می توانیم آن را از راه دور تعمیر کنیم! به علاوه کار ما 100٪ تضمین شده است!


پشتیبانی کامپیوتر تلفنی یا آنلاین

 

شاید دوست داشته باشید: در مورد هزینه خدمات مغز رایانه بیشتر بدانید.


رفع مشکلات و خطا های کامپیوتری

اکنون با یک ارزیابی تشخیصی رایگان کمک بگیرید! برخی از راه‌حل‌ ها ساده هستند و ما شناخته شده‌ایم، در حین تشخیص بدون هیچ هزینه‌ای، یک تعمیر ساده را برطرف می‌کنیم! قبل از اجازه دادن به هر کسی در دستگاه شما، نظرات ما را با رقبا مقایسه کنید. همانطور که در بررسی های آنلاین ما می بینید، ما به اخلاق، دوستی و رضایت 100٪ مشتری افتخار می کنیم.
تعمیرات آنلاین کامپیوتر برای همه مدل ها : ویندوز، مک، کروم بوک، دسکتاپ و کامپیوترهای لپ تاپ.

دریابید که چرا ما در اینترنت بهترین هستیم! ما شبکه های بی سیم، چاپگرها و موارد دیگر را پیکربندی می کنیم. خود یاری سرگرم کننده است، اما بسیار وقت گیر است، و آیا کار بهتری ندارید که بتوانید انجام دهید؟

ما همچنین خدمات بازیابی داده‌ها را برای داده‌های از دست رفته در هارد دیسک، ایمیل‌های Outlook، Thunderbird، Windows Live Mail و غیره ارائه می‌کنیم. ما همچنین متخصص G-Suite، تبدیل‌های Gmail و تنظیمات Google Drive هستیم. ما متوجه می‌شویم که زمان شما چقدر مهم است و وقتی Microsoft Outlook شما را از انجام کارتان باز می‌دارد، کارشناسانی داریم که وارد شوند و مشکلات صندوق ورودی Outlook شما را سریع ترمیم کنند، داده‌های از دست رفته را بازیابی کنند و شما را سریعاً به کار بازگردانند. و همه اینها از راه دور انجام می شود (در حالی که استراحت می کنید یا به ناهار می روید :)

سوالات متداول

پشتیبانی مشکلات کامپیوتری مغز رایانه رایگانه؟

بله، پشتیبانی مشکلات کامپیوتری یا تجهیزات کامپیوتری مغز رایانه به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند.

چگونه میتونم از پشتیبانی کامپیوتر استفاده کنم؟

میتوانید از طریق اپلیکیشن مشکل خود را به کارشناسان مغز رایانه اعلام کنید در عرض چند کارشناسان مغز رایانه پاسخگوی مشکلات کامپیوتری شما هستند.