مبلغ سرویس توسط شرکت مغز رایانه محاسبه و با کارشناسان مغز رایانه جهت رفاه حال شما ارائه میشود اما چنانچه مغایرتی در خرابی رایانه شما باشد کارشناس مغز رایانه با ارائه فاکتور شرکت مشتری قیمت دقیق قیمت را مشخص میکند.


ممکن است بارها برایتان پیش‌آمده باشد تا بنا به دلایلی به فرمت کردن کامپیوتر و نصب ویندوز جدید و ….. نیاز پیداکرده باشید. در این مواقع باید درایورهای مربوط به کارت صدا، کارت گرافیک و سیستم صوتی کامپیوتر را نیز نصب کنید و پس‌ از آن نیز باید برنامه‌ها و نرم‌افزارهایی مثل مایکروسافت آفیس، فتوشاپ و برنامه‌های دیگری که به‌ صورت روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنید، روی کامپیوتر نصب شوند.


شاید پیش آمده باشد که ویندوز شما کند شده و سرعت  ویندوز بنابر هر دلیلی پایین آمده باشد و یا سیستم شما ویروسی شده و راحلی نتوانسته اید برا پاکسازی سیستم خود پیدا کنید.

همیشه بعد از نصب ویندوز جدید باید درایو هایی مربوط به کارت صدا و کارت گرافیک و سیستم صوتی کامپیوتر را نصب کنید و یا باید نرم افزار هایی مانند آفیس که کار های روزمره خود را با آن انجام می دهید را نصب داشته باشید.

نحوه محاسبه قیمت خدمات و تعمیرات


چند سال پیش اگر سیستم فردی دچار مشکلی شده بود باید به تعمیرگاه کامپیوتری مراجعه می کرد و هزینه و وقت زیادی نیز  دارد و شاید هم به مغازه شخصی باید مراجعه کنید، که در این حوزه اصلا تخصصی نداشته باشد ولی فقط تعمیرات کامپیوتری راه اندازی کرده اند  که جیب مردم را خالی کند و سیستمی که بررسی می کنند را هم نمی توانند مشکلاتان را رفع کنند و یا مشکلات دیگری را هم ایجاد می کنند.

هزینه خدمات و سرویس در محل مغز  رایانه

اگر شما به یک تیم متخصص و مورد اعتماد  نیاز دارید، که در کمترین زمان و با نهایت دقت کار های شما را در حوزه خدمات کامپیوتری انجان دهد مغز رایانه در کنار شماست که این  شرکت مزایایی دارد که بعد اتمام کار شما می توانید از طریق پشتیبان مشکل و سوالی پیش آمد بپرسید و کاملا به صورت رایگان پاسخ داده می شود.

با این حال شما می توانید توسط شرکت خدمات کامپیوتری مغز رایانه راهنمایی و کمکی در یافت کنید که با استفاده از کارشناسان متخصص در زمینه رایانه یا تجهیزات رایانه  می توانند مشکلتان را را با تیم مغز رایانه رفع کنند.


مغز رایانه چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

شما می‌توانید از صفر تا صد کار تعویض ویندوز کامپیوتر یا لپ‌ تاپتان را به کارشناس مغز رایانه سپرده و با خیال راحت، کامپیوتر به‌روز شده را از متخصص مغز رایانه تحویل بگیرید. بنا به سفارش شما، این امکان برایتان فراهم است که از متخصص مغز رایانه بخواهید که قبل از نصب ویندوز، بک‌ آپ کاملی از اطلاعات شما بگیرد؛ سپس نسخه مدنظر ویندوز برای شما نصب خواهد شد و پس‌ از آن، با نصب درایور ها و نرم‌افزارهای مدنظرتان، کامپیوتری به‌روز شده و آپدیت شده در اختیار داشته باشید. همچنین بعد از نصب ویندوز، باید برنامه‌ها و نرم‌افزارهای مدنظرتان بر روی کامپیوتر نصب شود. برنامه‌هایی مثل مجموعه آفیس (ورد، اکسل، پاورپوینت و...)، فایرفاکس، گوگل کروم (مرورگرهای اینترنتی)، نسخه دسکتاپ اسکایپ، تلگرام و واتساپ، ادوبی آکروبات، فوتوشاپ، نرم‌افزارهای رایت و DVD و هر برنامه دیگری که از آن استفاده می‌کنید. البته بهتر است بعد از نصب ویندوز، حتما از جدیدترین نسخه آنتی‌ ویروس هم بهره ببرید تا جلوی تخریب‌های ویروس‌ها و بدافزارها را بگیرید.

هزینه خدمات و سرویس های آنلاین

شاید دوست داشته باشید: در مورد پشتیبانی کامپیوتر آنلاین مغز رایانه بیشتر بدانید.  


فهرستی از خدمات مغز رایانه که باعث هزینه هستند

• نصب ویندوز ۱۰،۱۱، ۸، 7 
• نصب انواع ویندوز سرور، اکس‌ پی و سیستم‌ عامل‌های جدید
• نصب درایور های ویندوز
• نصب پک کامل نرم‌افزاری
• نصب نرم‌افزارهای کاربردی (مجموعه آفیس، مجموعه آدوبی و...)
• نصب و آپدیت آنتی‌ ویروس
• بک‌ آپ گیری و ریستور ویندوز
البته خدمات مغز رایانه به این لیست خلاصه نمی‌شود و هر خدمتی که برای سرویس‌های کامپیوتری نیاز دارید، می‌توانید سفارش خود را طبق درخواست خود سفارشی سازی کنید و به پشتیبانی مغز رایانه اطلاع دهید.

شاید دوست داشته باشید: در مورد خدمات کامپیوتر در محل بیشتر بدانید.


روند ثبت سفارش سرویس ها و اعلام هزینه در مغز رایانه چگونه است؟

روند ثبت سفارش خدمات نصب ویندوز در مغز رایانه کاملاً رایگان است و با پاسخ به چند سؤال ساده، سفارش شما، هرجایی که باشید، ثبت خواهد شد. پس‌ از آن بازه زمانی مشخصی را تعیین می‌کنید که در آن زمان متخصص مغز رایانه برای نصب ویندوز به منزل یا محل کار شما بیاید.

شما می‌توانید روز و همچنین بازه ساعت مدنظرتان را تعیین کنید. فرد متخصص برای خدمت موردنیاز شما، قیمت مغز رایانه را اعلام می‌کند و شما می‌توانید با بررسی متخصص را انتخاب کنید.

هزینه سرویس های اپلیکیشن مغز رایانه

میتوانید پس از اتمام سرویس طبق فاکتور هزینه را اعتباری یا نقدی پرداخت نمایید

شما می توانید با خیالی راحت هر نوع مشکلی را که دارید به مغز رایانه بسپارید و کارشناسانی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند، همگی دارای مدرک های تخصصی فنی کرده و با تجربه نیز هستند و صفر تا صد کار ها را می توانند انجام دهند.برای شما مغز رایانه این امکان را می دهد که قبل از نصب ویندوز بک آپی را از لپ تاپ یا رایانه شما بگیرد.

برای شرکت مغز رایانه تفاوتی ندارد که برای رایانه شما چه مشکلی پیش آمده است که هر گونه مشکلی که باشد، در آدرسی و محلی که شما از طریق اپلیکشن برای کارشناسان تعیین کرده اید در آن محل می توانند مشکل پیش آمده را حل کنند این شرکت فقط برای آرامش و آسایش شما مشتریان عزیز تاسیس شده که شما بدون اتلاف در وقت و هزینه بتوانید به کار ها خود برسید.

پس بنابراین با خیال راحت تر  سیستم تان را به مغز رایانه بسپارید و در صورتی که با مشکلی روبرو شدید می توانید با پشتیبان رایگان مغز رایانه در ارتباط باشید که هر چه سریع تر خرابی تجهیزات و سیستم شما را رفع کنند.

هزینه خدمات و سرویس ها چقدر است؟

هزینه سرویس‌های مختلف نصب ویندوز در محل به خدمت مورد نظر شما بستگی دارد. یک گزینه، تنها نصب ویندوز توسط کارشناس مغز رایانه است و درعین‌حال، برای نصب درایورها و نرم‌افزارها، بک‌ آپ کامل اطلاعاتتان و نصب آنتی‌ ویروس هزینه‌های مجزایی در نظر گرفته می‌شود که قیمت تک تک این سرویس‌ها کاملاً شفاف و واضح است. در صورت مغایرت قیمت طبق فاکتور رسمی کارشناسان مغز رایانه به شما ارائه خواهد کرد.

یکی از اولین سوالاتی که هنگام ملاقات با یک مشتری بالقوه از ما پرسیده می شود این است که هزینه خدمات و سرویس ها چقدر است. هزینه خدمات مغز رایانه بسته به پیچیدگی محیط خذابی و تعیمرات شما، نیازهای کسب و کار شما، تعداد کاربران فناوری، پروژه های اضافی که ممکن است نیاز به اجرا داشته باشید و لیست ادامه دارد، می تواند بسیار متفاوت باشد.

هنگام تصمیم گیری در مورد چگونگی رفع نیازهای IT خود، باید ساختارهای قیمت گذاری متفاوتی که ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده استفاده می کنند و مزایا و معایب هر کدام را بدانید.