فرصت های شغلی

به ما بپیوندید و تجربه کاری را کشف کنید که در آن ایده‌های متنوع با اشتیاق مواجه می‌شوند و می‌توانید در آن بیاموزید.
فرصت شغلی

یک دنیا فرصت شغلی

ما کاملاً معتقدیم که کارکنان ما باعث موفقیت می شوند. با در نظر گرفتن موفقیت به عنوان هدف نهایی، ما تلاش می کنیم تا محیطی را ایجاد و فراهم کنیم که فرصت های چالش برانگیز، محرک را ارائه دهد.

اگر شما خود را فردی با هوش و کار بلد در زمینه مارکتینگ و آی تی می دانید و در  این زمینه شغلی می خواهید مطالب جدید را یاد بگیریدو یا مطالب جدید را به همکاران خود بیاموزید و سخت  کوش نیز هستید و می توانید  چالش های وسیع شغلی را به فرصت تبدیل کنید  و مسائل پیش آمده را به سرعت راه حل می بخشید، خب حالا که این نوع مسائل را رعایت کنید، می توانید با ارسال رزومه و مصاحبه با همکاران ما در شرکت مغز رایانه با قدرت رو به پیشرفت باشیم.

آن‌چه باید برای فعالیت با ما بدانید

اگر خود را بلندپرواز و سخت‌کوش می‌دانید، برای چالش‌های بزرگ، مدیریت بحران ،حل مساله و مارکتینگ در لحظه آماده‌اید و می‌توانید از هر فرصتی برای رشد و ترقی استفاده کنید، جای شما در مغز رایانه است.

شرایط کاری مغز رایانه

به دلیل شیوع ویروس کرونا طبیعی است که دغدغه‌ی بیش‌تری نسبت به سلامت همکاران‌مان داشته باشیم. اگر در این دوران قصد دارید به جمع مغز رایانه بپیوندید، لازم است شروط ویژه و موقتی ما را تا پایان کامل این بیماری بپذیرید. 

 • اولویت اصلی در این شرایط با دورکاری است. اگر وظایف شغلی شما به ‌گونه‌ای است که در خانه هم می‌توانید آن‌ها را انجام دهید، تا جای ممکن به مغز رایانه نیایید.
 • هر آن‌چه که برای کار در خانه به آن نیاز داشته باشید مانند ابزار، تجهیزات، دسترسی‌ها و ... در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 • هنگامی که پیشنهاد ما را پذیرفتید، ما با شما در تماس خواهیم بود تا مطمئن شویم پشتیبانی، ابزار و راهنمایی لازم را دارید تا از روز اول احساس کنید در خانه هستید. سه ماه اول شما مملو از فعالیت هایی خواهد بود که شما را برای دستیابی به موفقیت های بزرگ با ما آماده می کند.

گالری مغز رایانه

 • استخدام کارشناس تعمیرات
 • فرصت‌های شغلی سئو، کارشناسان تعمیرات کامپیوتر
 • فرصت شغلی-مغز رایانه
 • استخدام مهندس، کامپیوتر، دیجیتال مارکتینگ
 • فرصت های شغلی برنامه نویس، توسعه دهنده، شرکت
 • استخدام در شرکت
 • همکاری با ما
 • فرصت شغلی در شرکت مغز رایانه تمام وقت

نحوه ارسال رزومه و سابقه کاری

اگر می خواهید با شرکت مغز رایانه در زمینه تخصص های فرصت های شغلی موجود یا مارکتینگ، و ... شروع به فعالیت کنید و دانش و مهارت های فردی خود را بسنجید و طبق مهارت های  مورد نیاز مغز رایانه مهارت یا تخصص دارید می توانید رزومه خود را از طریق گزینه های موجود یا به ایمیل مغز رایانه ارسال کنید.

همکاری با ما

 برای نوآوری و توسعه راه حل هایی که برای مشتریان ما ارزش ایجاد می کند. موفقیت آنها برای همه ذینفعان ما به موفقیت تبدیل می شود و تأثیر مثبتی بر جامعه و محیط زیست ما دارد. 

در مغز رایانه هر روز با فرصت ها و چالش های متفاوت قرار میگیریم دست از تلاش بر نمیداریم، هر روز امیدوارتر از دیروز هستیم، ما در مغز رایانه همواره در تلاش هستیم که همه اعضای تیم مغز رایانه در مسیری که هستند به موفقیت برسند و روش های عبور از مسیر را برایشان نشان می دهیم و هر فردی که تمایل بر این دارد در شرکت مغز رایانه در حوزه تخصص خود مشغول به کار شود می تواند از طریق فرصت های شغلی زیر ذکر شده که در آن تخصصی دارید و هدف حل مسائل می باشد که در حوزه های مختلف شغلی پیشرفت داشته باشد رزومه خود برای بررسی ارسال نماید، ابتدا رزومه شما را بررسی می‌کنیم و اگر فکر می‌کنیم می‌توانید برای این نقش مناسب باشید، برای ترتیب مصاحبه با شما تماس خواهیم گرفت.

با مغز رایانه در تماس باشید

پاسخ‌گو و پذیرای پرسش‌ها، بازخوردها و نظرات شما هستیم
شماره تماس
ارتباط پست الکترونیکی
مسئول بخش ارتباطات
حمید طاطایی

کسب و کارهایی که به ما اعتماد کرده اند